Розробки уроків

Розробки уроків

Урок 1
Тема: Члени сімї.
Мета: Ознайомити з новими ЛО.Навчати монологічного й діалогічного мовлення
Розвивати вміння сприйняття тексту на слух.Формувати навички  правиль-
ної вимови звуків англійської мови.Розвивати комунікативні здібності
учнів.Розвивати навички письма.Виховувати поважне ставлення до сімї.

Обладнання:Підручник,робочий зошит,аудіодиски,комп’ютер,картки.

Хід уроку

І.Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.

1.Привітання. Вірш  “Good morning”.
Пісня з відеосупровідом “Good morning”.
2.Повідомлення теми та мети уроку.
Т: Сьогодні на уроці ми починаємо вивчати нову тему – «Моя сімя».
Ви вивчите нові слова та літери,відпрацюєте їх,виконуючи вправи,
вивчаючи вірші і граючи в ігри.Lets start our lesson!Почнемо урок!
3.Фонетична зарядка.Вправа «Гріємо ручки»
    Запропонуйте
учню погріти ручки або видихнути на дзеркальце або окуляри [h].                        Якщо звук виголошено правильно, то руки відчують тепло, а стекла запотіють.        Слідкуйте, щоб у дитини вийшов практично безшумний англійський звук [h] і не    було призвука, характерного для російського [х], коли в ротовій порожнині задня частина язика притискається до м'якого піднебіння.
4.Уведення в іншомовну атмосферу.
                    Вивчення вірша My family. Вчитель розповідає вірш та ілюструє його
малюнками із зображенням членів родини і пояснює нові слова.

ІІ.Основна частина уроку.

1.Презентація нових ЛО.
1.  Перегляд відеокліпу та прослуховування пісні “My family”.
2.  Бесіда з учнями .
-Про кого пісня?Як англійською мовою називаємо маму?Тата?Сестричку?
Брата?
3.     Відпрацювання вимови нових лексичних одиниць.Впр.1,с.26.
4. Гра  Yes or No
2.Повторення вивчених букв.
1.Пісня The letter and the sound.Діти слухають,дивляться і співають.
/Пісня з аудіодиска до підручника О.Карпюк   English 1/
2.    Гра  «Шикуйтесь за алфавітом». По п’ять чоловік з кожної команди         виходять до дошки та  отримують по одній букві (одна команда отримує вел икі                букви: A, B, C, D, E; а інші маленькі букви: a, b, c, d, e.) По команді: one, tw             o, three! діти стають згідно  алфавіту. Перемагає команда, яка вишикується першою.

3.Фізкультхвилинка.
Учитель вимовляє римування ,супроводжуючи нові команди жестами.Учні
повторюють.”Clap,clap,clap your hand”.

4.Розвиток умінь мовлення.
Впр.3,с.27. Учні слухають запис діалогу, а потім за допомогою вчителя по черзі повторюють його у парах,виходячи до дошки.

5.Письмо.
Виконання вправи 2 і вправи 3 у робочих зошитах.

ІІІ.  Заключна частина уроку

1.Підведення підсумків уроку.Гра «Знайди малюнок»
Вчитель називає слово діти знаходять на дошці відповідний малюнок.
Діти називають слова один одному і вказують на малюнки.

2.Вербальне оцінювання.Та заохочення смайликами.
3.Пісня “Good bye з аудіододатку до підручника.Діти слухають,
дивляться і співають.


                      




 Урок 2
Тема:Моя родина.
Мета: Ознайомити з новими ЛО.Навчати монологічного й діалогічного мовлення
Ознайомити з новими буквами. Gg, Hh. Формувати навички  правиль-
ної вимови звуків англійської мови.Розвивати комунікативні здібності
учнів.Розвивати навички письма.Виховувати поважне ставлення до сімї.

Обладнання:Підручник,робочий зошит,аудіодиски,комп’ютер,картки.

Хід уроку

І.Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.

1.Привітання. Вірш  “Good morning”.
Пісня з відеосупровідом “Good morning”.

2.Повідомлення теми та мети уроку.
Т: Сьогодні на уроці ми продовжуємо вивчати нову тему – «Моя сімя».
Ви вивчите нові слова та літери,відпрацюєте їх,виконуючи вправи,
вивчаючи вірші і граючи в ігри.Lets start our lesson!Почнемо урок!

3.Фонетична зарядка.Вправа «Хитре мишеня»
Попросіть учня уявити, як маленьке мишеня навшпиньки тихенько крадеться по кімнаті, де спить кішка, намагаючись її не розбудити [ttt]. Нехай малюк покаже, як ходить мишеня, вимовляючи звук [t]. Ця вправа підходить і для роботи в групі. Можна його урізноманітнити, попросивши кого-небудь з дітей зобразити як прокинулась кішка, коли вона біжить за мишеням. Роль кішки може виконати і викладач.
    4.Уведення
в іншомовну атмосферу.
     1.  Повторення  вірша “My family”. Вчитель розповідає вірш та ілюструє його  малюнками із зображенням членів родини і пояснює нові слова.
     2. Конкурс на кращу декламацію вірша.

ІІ.Основна частина уроку.

1.Активізація  ЛО теми.

1.  Перегляд відеокліпу та прослуховування пісні “My family”.
2.Ознайомлення з мовленнєвими зразками “I lovehe/she love…
3.Закріплення за допомогою римівок і пісні.
4. Гра  "Board race"
На дошку прикріпити картки в ряд. Дітей розділити на дві команди. Ведучий називає одну з карток, прикріплених на дошці. Перші дві дитини з кожної команди підбігають до дошки і доторкаються до картки. Якщо картка показана вірно – команда отримує очко. Etc.”
2.Повторення вивчених букв.
1.Перегляд відео кліпу з піснею “The  ABC song
2.Гра «Знайди літеру»

3.Музична фізкультхвилинка.

4.Вивчення нових букв Gg, Hh.

1.Діти слухають,переглядають та співають відповідні куплети пісні The Letters Song”/диск до підручника/.
2.Фонетичне відпрацювання назв літер та звуків.
3.Вправляння учнів у написанні букв у робочих зошитах.
    а)показ написання літер на дошці вчителем з поясненням елементів.
    б)вторинне написання літер у повітрі;
    в)написання літер в робочих зошитах.

ІІІ.  Заключна частина уроку

1.Підведення підсумків уроку.Гра "Find the house"
На килимі розкладаються картки (5-6) із словами на 2-3 звуки, а на дошці розміщують картки з відповідними звуками (будиночки).
Діти, піднімаючи картку із словом, називають його і кладуть у відповідний "будиночок", т. д. під карточку зі звуком, на який це слово починається.

На килимі розкладають картки зворотною стороною догори. Діти піднімають картку і називають
  літеру.

2.Вербальне оцінювання.Та заохочення смайликами.
3.Пісня “Good bye з аудіододатку до підручника.Діти слухають,
дивляться і співають.


                                    





Урок 3
Тема:Моя родина.
Мета: Ознайомити з новими ЛО.Навчати монологічного й діалогічного мовлення
Ознайомити з новими буквами.Ii ,Jj. Формувати навички  правиль-
ної вимови звуків англійської мови.Розвивати творчі здібності
учнів.Розвивати навички письма.Виховувати поважне ставлення до сімї.

Обладнання:Підручник,робочий зошит,аудіодиски,комп’ютер,картки.

Хід уроку

І.Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.

1.Привітання. Вірш  “Good morning”.
Пісня з відеосупровідом “Good morning”.

2.Повідомлення теми та мети уроку.
Т: Сьогодні на уроці ми продовжуємо вивчати нову тему – «Моя сімя».
Ви вивчите нові слова та літери,відпрацюєте їх,виконуючи вправи,
вивчаючи вірші і граючи в ігри.Lets start our lesson!Почнемо урок!

3.Фонетична зарядка.Вправа  “Дівчинка захворіла
При постановці звука [k] розповідаємо дитині невелику історію: «Одного разу маленька дівчинка гуляла на вулиці. Раптово пішов дощик. У неї не було парасольки. Вони бігла додому по калюжах і промочила ніжки. Увечері у неї почався кашель - [kkk] ».
«Кидаємо камінчики»
Запропонуйте дитині показати, як вона кидає камінці в річку. Камінчики будуть падати у воду, видаючи при цьому звук [b].

    4.Уведення в іншомовну атмосферу.
     1.  Вивчення вірша “Grandfather and grandmother ”. Перегляд відеоролика.
     2.  Повторення  вірша «My family»

ІІ.Основна частина уроку.

1.Активізація  ЛО теми.

1.  Перегляд відеокліпу та прослуховування пісні “My family”.
2.Складання речень з мовленнєвими зразками “I lovehe/she love
3.Закріплення за допомогою римівок і пісні.
4.Гра "Ланцюжок". Ігри такого типу не займають багато часу. Їх можна використовувати як на початку уроку, так і між основними завданнями, щоб допомогти учням сконцентруватися на лексичних одиницях чи структурах. Цілями цієї гри є закріплення синтаксичних моделей, лексичних одиниць, розвиток пам’яті.
Завдання гри — повторити речення, сказане попереднім учнем, і доповнити його словом або словосполученням.
P1. I have got a mother. P2. I have got a mother and a father. P3.. Якщо на якомусь учневі ланцюжок обривається, то цей учень говорить своє речення і гра продовжується з нового речення.

2.Повторення вивчених букв.
1.Перегляд відео кліпу з піснею “The  ABC song
2.Гра «Знайди літеру»

3.Музична фізкультхвилинка.

4.Вивчення нових букв  Ii , Jj.

1.Діти слухають,переглядають та співають відповідні куплети пісні The Letters Song”/диск до підручника/.
2.Фонетичне відпрацювання назв літер та звуків.
3.Вправляння учнів у написанні букв у робочих зошитах.
    а)показ написання літер на дошці вчителем з поясненням елементів.
    б)вторинне написання літер у повітрі;
    в)написання літер в робочих зошитах.
4.Виконання завдань підручника.С.30-31,Вправи 1,3.

ІІІ.  Заключна частина уроку

1.Підведення підсумків уроку.Гра ""Words road"
На килимі розкладаються картки одна за одною, з невеликими проміжками. Дитина йде по "доріжці", називаючи всі слова
"

2.Вербальне оцінювання. Заохочення смайликами.
3.Пісня “Good bye з аудіододатку до підручника.Діти слухають,
дивляться і співають.










Урок 4
Тема:Родинні свята.
Мета: Ознайомити з новими ЛО та мовними структурами.Навчати монологічного й діалогічного мовлення
Ознайомити з новими буквами.Kk, Ll. Формувати навички  правиль-
ної вимови звуків англійської мови.Розвивати творчі здібності
учнів.Розвивати навички письма.Виховувати поважне ставлення до  родинних традицій.

Обладнання:Підручник,робочий зошит,аудіодиски,комп’ютер,картки.

Хід уроку

І.Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.

1.Привітання. Вірш  “Good morning”.
Пісня з відеосупровідом “Good morning”.

2.Повідомлення теми та мети уроку.
Т: Сьогодні на уроці ми продовжуємо вивчати нову тему – «Моя сімя».
Ви вивчите нові слова та літери, відпрацюєте їх,виконуючи вправи,
вивчаючи вірші і граючи в ігри.Lets start our lesson!Почнемо урок!

3.Фонетична зарядка.Вправа  “Дівчинка захворіла
При постановці звука [k] розповідаємо невелику історію: «Одного разу маленька дівчинка гуляла на вулиці. Раптово пішов дощик. У неї не було парасольки. Вон
а бігла додому по калюжах і промочила ніжки. Увечері у неї почався кашель - [kkk] ».
«Гуси»
Пограйте з учнями у гусей, попросивши його представити, як гуси заплескали крилами і закричали [g].

    4.Уведення в іншомовну атмосферу.
    
1.  Повторення  вірша “
Grandfather and grandmother ”. Перегляд відеоролика.
     2.Складання коротких діалогів.Робота в парах.

ІІ.Основна частина уроку.

1.Активізація  ЛО теми.

1.     Перегляд відеокліпу та прослуховування пісн і“Grandfather and grandmother ”.
2.     Ознайомлення з мовленнєвими зразками “What is this? This is …”
      3 .Закріплення за допомогою складання коротких діалогів.Робота в парах.
      4.Гра "Mine it"
Вибрати одного з дітей ведучим. Ведучому показується одна з карток, яку він повинен запам'ятати. Картки помістити на дошку. Решта дітей ставить ведучому питання: "Is it а.?" На що ведучий відповідає: "No, it’s not a…" - якщо картка не вгадана і "Yes, it’s a…
." – якщо картка вгадана вірно.
2.Повторення вивчених букв.
1.Перегляд відео кліпу з піснею “The  ABC song
2.Гра "Кольоровий Дід Мороз". Учні отримують картинки-розмальовки на яких зображено Діда Мороза. На кожному елементі картинки знаходяться вже вивчені літери. Учитель просить учнів прослухати команди і розфарбувати малюнок. Colour letter Aa   red. Colour. Colour letter Cc green. Учні порівнюють свої малюнки, які потім вивішуються в класі.


3. Фізкультхвилинка-лічилочка.

4.Вивчення нових букв  Kk,Ll.

1.Діти слухають,переглядають та співають відповідні куплети пісні The Letters Song”/диск до підручника/.
2.Фонетичне відпрацювання назв літер та звуків.
3.Вправляння учнів у написанні букв у робочих зошитах.
    а)показ написання літер на дошці вчителем з поясненням елементів.
    б)вторинне написання літер у повітрі;
    в)написання літер в робочих зошитах.

5.Творча робота.
  Створити фантастичний образ літер.Намалювати і презентувати свою роботу.

ІІІ.  Заключна частина уроку

1.Підведення підсумків уроку.Гра ""Words road"
На килимі розкладаються картки одна за одною, з невеликими проміжками. Дитина йде по "доріжці", називаючи всі слова
і літери. "

2.Вербальне оцінювання. Заохочення смайликами.
3.Пісня “Good bye з аудіододатку до підручника.Діти слухають,
дивляться і співають.







Урок 5
Тема: Story time.
Мета: Ознайомити з новими ЛО та мовними структурами.Навчати монологічного й діалогічного мовлення.
Формувати навички  правильної вимови звуків англійської мови.Розвивати творчі здібності учнів.Розвивати пам'ять .Виховувати інтерес до англійської мови.
Обладнання:Підручник,робочий зошит,аудіодиски,комп’ютер,картки.

Хід уроку

І.Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення.

1.Привітання. Вірш  “Good morning”.
Пісня з відеосупровідом “Good morning”.

2.Повідомлення теми та мети уроку.
Т: Сьогодні на уроці ми продовжуємо вивчати нову тему – «Моя сімя».
Ви вивчите нову пісню.Послухаєте цікаву історію і пограєте в ігри.Lets start our lesson!Почнемо урок!

3.Фонетична зарядка. «Здуваємо кульки»
Запропонуйте дітям уявити собі повітряні кульки, з яких виходить повітря [ssss].
 4.Уведення в іншомовну атмосферу.
1.Повторення віршів.У вигляді змагання.
2.Виконання завдань «Перевір свої знання» /з використанням диску до підручника/

ІІ.Основна частина уроку.

1.Активізація набутих знань.

1.Перегляд відеоролика «Story time».
2.Бесіда за змістом.
3.Гра «Веселий м’яч»Діти діляться на дві команди. Представник першої команди вигадує речення з вивченим словом. Він кидає м’яч партнеру з другої команди та називає речення,. Той кидає м’яча партнеру з першої команди та називає своє речення.

2.Розвиток мовленнєвих умінь.

1.Вивчення пісні “We wish you a Merry Christmas!”
2.Сюжетно-рольва гра «Сімейне свято».Необхідно задіяти кожну дитину.

3.Фізкультхвилинка-лічилочка.

4.Аудіювання.
 Робота з картками.Учитель читає діалоги,учні відмічають на
малюнках про кого або про що йдеться.

5.Творча робота.
Створити «сімейний альбом» і презентувати свою роботу.

ІІІ.  Заключна частина уроку

1.Підведення підсумків уроку.
Виставка учнівських робіт.

2.Вербальне оцінювання. Вручення медалей.
3.Пісня “Good bye з аудіододатку до підручника.Діти слухають,
дивляться і співають.



Комментариев нет:

Отправить комментарий